IV liga: zasłużone zwycięstwo Odry Centrum

2019-05-12, Autor: ig

W sobotnim spotkaniu u siebie Odra Centrum zasłużenie pokonała Radziechowy-Wieprz 1:0. To ważne zwycięstwo klubu w walce o utrzymanie w IV lidze.

Drużyna gospodarzy podczas meczu na stadionie Aleja od początku kontrolowała grę, stwarzając niebezpieczne sytuacje pod bramką. Po przerwie na 20 minut inicjatywę przejęli goście, zagrażając strzałami z dystansu M. Mandryszowi.

W 73 minucie Odra Centrum poprowadziła atak, w którym T. Zieliński ogrywał po kolei obrońców gości, wyłożył piłkę T. Wodeckiemu, a ten włożył ją do pustej bramki. Nerwówka trwała do ostatniej minuty spotkania. Drużyna gości za wszelką cenę próbowała zdobyć wyrównującą bramkę. Podobnie jak Odra Centrum GKS Radziechowy-Wieprz również walczy o IV ligowy byt.

MKP na tydzień złapało drugi oddech. Walka o utrzymanie będzie trwała do ostatniej kolejki. Już w najbliższą sobotę 18 maja o godzinie 17.00 Odra Centrum rozegra kolejny trudny mecz w Gaszowicach z tamtejszym „Dębem”.

Skład MKP: M.Mandrysz, Ł.Reinhard, J.Malinowski, A.Cichy, D.Gorzawski, T.Zieliński, T.Okraszewski, P.Pastuszak (kpt), K.Florkowski, T.Wodecki, M.Oślizlok

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 6