Jedna bramka nie wystarczyła. SWD przegrywa z Rekordem

2023-03-06, Autor: KB

Zawodniczki SWD Wodzisław Śląski w meczu o "6 punktów" przegrały z Rekordem Bielsko-Biała 1:2.

Przed tą kolejką piłkarki SWD Wodzisław Śląski traciły do wiceliderek z Bielska-Białej zaledwie dwa punkty. Ten mecz mógł być kluczowy w walce o jak najwyższe miejsce w sezonie.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodyń pojedynku. Rekord do przerwy prowadził 1:0.

Po przerwie za sprawą bramki Patrycji Sarapaty był remis. Ostatecznie to gospodynie zdołały zdobyć drugą bramkę i wygrały ten mecz 2:1.

Porażka oznacza spadek w ligowej tabeli na 5. miejsce. Za tydzień piłkarki SWD zagrają u siebie z Resovią, która jest pozycję wyżej w tabeli, ale ma tyle samo punktów.

Rekord Bielsko-Biała - SWD Wodzisław Śląski 2:1

SWD Wodzisław Śląski: Rydlewska - Witkowicz, Śmietana, Dragunowicz, Sarapata, Ocipinska, Kozłowska, Krakowiak, Błatoń, Przeciszewska, Jendrzejczyk. Na ławce: Bzowska, Szarek, Psota, Czakańska, Brzychcy, Herok.