Katarzyna Socha i Krzysztof Wysmoliński wicemistrzami Polski!

Zawodnicy klubu Octagon Team Wodzisław po raz kolejny zaprezentowali wysoką formę. Na ostatnich Mistrzostwach Polski zdobyli w sumie cztery medale.

Od kilku dni Octagon Team Wodzisław może pochwalić się dwoma wicemistrzami Polski w Jiu Jitsu. Z Mistrzostw Polski w Mysłowicach, które odbyły się 28 stycznia Katarzyna SochaKrzysztof Wysmoliński przywieźli dwa srebrne medale. Katarzyna zdobyła drugie miejsce w kategorii junior do 52 kg (ne waza), a Krzysztof w kategorii młodzieżowiec do 85 kg (ne waza).

Krajowym mistrzostwom towarzyszył turniej, na którym zawodnicy Octagonu wywalczyli kolejne dwa medale. Dawid Mandzyn zdobył srebro w kategorii do 60 kg (junior). Z kolei Dawid Zimol wywalczył brąz w kategorii do 27 kg.