Katastrofa w IV kwarcie. Kolejna porażka Olimpii

2016-12-19, Autor:

W 12. kolejce I ligi koszykówki kobiet Olimpia Wodzisław przegrała we własnej hali z AZS AJP II Gorzów Wielkopolski 64:86. Była to 10. porażka w lidze gospodyń.

Pierwsze dwie kwarty spotkania nie zapowiadały tak niekorzystnego wyniku. Toczyły się one punkt za punkt i żadna z drużyn nie zdołała wypracować sobie przewagi. Trzecia część meczu pokazała kilka słabszych stron Olimpii jednak mimo tego wynik meczu nie był przesądzony. Po 30. minutach gry gospodynie traciły do gorzowianek tylko 5 punktów.

Szansę na korzystny wynik przekreśliła gra wodzisławianek w ostatniej partii spotkania. Zdobywając tylko 4 punkty w 10 minut nie można myśleć o zwycięstwach. Duże problemy naszym koszykarkom sprawiają końcówki meczów. Było to widać już w poprzednich spotkaniach. Koszykarki Olimpii potrafiły nawiązywać wyrównaną grę z wyżej notowanymi przeciwniczkami ale tylko przez pół godziny. Ostatnie kwarty w wykonaniu ślązaczek są fatalne.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z meczu oraz fotogalerii.

KK Olimpia Wodzisław - AZS AJP Gorzów Wlk. 64:86 (23:23, 21:21, 16:21, 4:21)