Kolejne wysokie zwycięstwo Odry!

2019-09-02, Autor: JK

Piłkarze Odry Wodzisław nie zwalniają tempa. Po ostatnim wysokim zwycięstwie z reserwami GKS-u Tychy, wodzisławianie rozgromili Drzewiarza Jasienicę.

31 sierpnia o 17.00 na stadionie przy Bogumińskiej 8 w Wodzisławiu odbył się mecz 4 kolejki IV Ligi, w którym gospodarze rozgromili gości z Jasienicy.

Mecz od początku kontrolowała drużyna Odry Wodzisław. Piłkarze swobodnie budowali swoje ataki, a drużyna LKS-u praktycznie nie zagroziła bramce Odry. Pierwszego gola z rzutu karnego strzelił już na początku spotkania, bo w 7 minucie, Emmanuel Sarki po faulu na Pikulu. Arkadiusz Lalko trafił do bramki w 31 minucie meczu, a Sarki po raz drugi znalazł drogę do bramki Drzewiarza w 40 minucie spotkania. Kanonadę zakończył Sławomir Musiolik tuż przed końcem pierwszej połowy, a dokładniej w 43 minucie. Na przerwę piłkarze Adama Burka schodzili z uśmiechami na twarzach.

Druga połowa nie była już tak emocjonująca. Ekipa gospodarzy starała się jeszcze podwyższyć wynik spotkania, lecz bezskutecznie.

Sędzia zakończył mecz przy wyniku 4:0. Kibice Odry nie zapomnieli podziękować swojej drużynie za świetny mecz poprzez odśpiewanie jednej z przyśpiewek klubu.
Odra Wodzisław rozegra kolejny ligowy mecz na wyjeździe z zespołem Wilki Wilcza 7 września o godzinie 16.00.

Odra Wodzisław: Wnuk, Słodowy, Krzyżok, Lalko, Szymiczek, Gać, Kasprzyk, Sarki, Musiolik, Pikul, Juraszczyk. Trener: Adam Burek