Kolejny remis Odry Centrum

2018-05-14, Autor: szuM, źródło: odracentrum.pl

Odra Centrum Wodzisław zremisowała z Podbeskidziem II Bielsko-Biała. Dobrą wiadomością jest jednak fakt, że na wiosnę jeszcze nie przegrała i od 13 spotkań jest niepokonana.

MKP Odra Centrum rozegrała kolejne dobre spotkanie zakończone niestety remisem 1:1. Podbeskidzie II Bielsko-Biała oddało do przerwy zaledwie jeden strzał i w 38. minucie uzyskało prowadzenie. Tak więc do szatni Odra Centrum schodziła z jednobramkową stratą. W drugiej połowie oba zespoły podkręciły tempo spotkania, szczególnie gospodarze, którzy za wszelką cenę chcieli strzelić wyrównującego gola.

W bramce doskonale spisywał się jednak bramkarz gości Rafał Leszczyński, który wybronił potężne uderzenie Tomasza Zielińskiego oraz dwa uderzenia Artura Cichego. Bramka wisiała w powietrzu i gospodarzom udało się ją w końcu strzelić w 85. minucie. Po kapitalnej akcji Marcina Lukoszka i mocnym uderzeniu bramkarz gości musiał wyciągnąć piłkę z siatki.

Podbeskidzie również groźnie kontratakowało i mogło zdobyć zwycięskiego gola po jednej z kontr. Doskonałą sytuację zaprzepaścił w końcówce meczu Mateusz Bugdoł strzelając z 4 metrów głową obok słupka. Tym remisem Odra Centrum zapewniła sobie utrzymanie w Haiz IV Lidze grupy II.

Warto zaznaczyć ,że drużyna MKP Odry Centrum jest jedyną drużyną na wiosnę, która nie doznała jeszcze smaku porażki (10 meczów). Łącznie z ostatnimi meczami na jesień mecz z Podbeskidziem był już 13 nieprzegranym spotkaniem.

W następnej kolejce Odra Centrum zmierzy się na wyjeździe z LKS-em Czaniec. Mecz rozpocznie się w sobotę 19 maja o godz. 17:00.

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
0:1 - Sladek (38 min.)
1:1 - Lukoszek (85 min.)