Kolejny sparing, kolejne zwycięstwo. Odra Wodzisław 6:0 Unia Racibórz

2022-07-28, Autor: KB

Wczoraj Odra Wodzisław rozegrała kolejny mecz kontrolny przed nowym sezonem. Podopieczni Jacka Trzeciaka nie dali żadnych szans czwartoligowej Unii Racibórz i pewnie pokonali przyjezdnych 6:0.

Za piłkarzami Odry Wodzisław piąty mecz kontrolny przed sezonem 2022/23. Tym razem rywalem Dumy Wodzisławia była Unia Racibórz. Mecz odbył się na terenie ośrodka Gosław Sport Center.

Przebieg pierwszej połowy, jak i całego meczu prowadzony był pod dyktando piłkarzy Odry. Gospodarze pewnei utrzymywali się przy piłce i co chwilę stwarzali zagrożenie pod bramką rywali. Do przerwy podopieczni Jacka Trzeciaka prowadzili już 4:0.

W drugiej połowie drużyna gospodarzy tego meczu nieco zwolniła tempo, ale nadal była drużyną przeważająca. Piłkarze Odry dołożyli kolejne dwa trafienia, a mecz zakończył się wynikiem 6:0. W sezonie przygotowawczym piłkarze Odry nie zaznali jeszcze smaku porażki.

Przed zawodnikami drużyny z Bogumińskiej ostatni mecz kontrolny. W sobotę rywalem wodzisławskiej ekipy będzie KS Decor Bełk. Natomiast już za tydzień początek rozgrywek III Ligi. Odra Wodzisław w pierwszej kolejce zagra z Pniówkiem Pawłowice.

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 0