Kolejny udany weekend w wykonaniu Formy

18 listopada o godzinie 15.30 w Czyżowicach odbył się II Wieczorny Bieg Drużynowy " Pod Księżycem " o Puchar Starosty Wodzisławskiego. W zawodach wzięło udział blisko 100 zawodników, którzy zostali nagrodzeni w kategoriach indywidualnych oraz drużynowych.

Trasa dla biegaczy liczyła 9 km , dla kijkarzy 4,5 km. Wiodła po urokliwej Szwajcarii Czyżowickiej, była mocno pofalowana z ostrym podbiegiem na pierwszym kilometrze.

Indywidualnie zawody wygrał Krzysztof Bartosik z Wodzisławia Śląskiego. Wśród pań zwyciężyła zawodniczka z Czech Adela Pastorova.

Najlepszą zawodniczką nordic walking była Wiesława Pogorzelska z Gorzyc a najlepszym kijkarzem Eugeniusz Gembala.

W zawodach wystartowało 21 członków klubu Forma, wielu z nich zajęło czołowe lokaty: