KS Forma przywiozła trzy medale z 10. Biegu Wiosny

Kameralna, 5-osobowa reprezentacja KS-u Forma Wodzisław Śląski wystartowała w 10. Biegu Wiosny w Rybniku. Zawodnicy wrócili z zawodów z trzema medalami.

10. Bieg Wiosny odbył się 21 maja. Jest to typowy festiwal biegowy dla dzieci i dorosłych na zróżnicowanych dystansach. Dorośli mieli do pokonania 5 km wokół kompleksu sportowego w Rybniku. Trasa prowadziła przez kąpielisko Ruda, stadion lekkoatletyczny i stadion żużlowy.

Zawodnicy wodzisławskiej Formy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Magdalena Patas zajęła 1. miejsce w kategorii K16, Ireneusz Stachowski - prezes KS-u Forma zajął 2. miejsce w kategorii M40, a Czesław Mojżysz - klubowy trener wywalczył 1. miejsce w kategorii M50.

Dodajmy, że bieg okazał się wymagający, ponieważ na czas startu wyszło słońce, które mocno dało się we znaki uczestnikom.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0