KS SKI TEAM Wodzisław Śl. zdobywa 4 medale

2019-08-23, Autor: ig

W bardzo mocno obsadzonych zawodach Biathlon dla każdego w Dusznikach-Zdroju zawodnicy KS SKI TEAM zdobyli aż 4 medale.

Jako pierwszy reprezentant klubu KS SKI TEAM pojawił się na starcie najmłodszy ale niezwykle utalentowany Oskar Kremski. Z najlepszym czasem biegu i 3 karami zdobył srebrny medal.

W kategorii dziewczyny K2 wodzisławski klub reprezentowało aż 6 zawodniczek. W biegu wzieły udział 53 biathlonistki. Zawodniczki KS SKI TEAM mogą się poczycić następującymi wynikami:

4. Martyna Pietroszek 3
12. Oliwia Witek 4
17. Zofia Paszkiewicz 5
20. Anna Smaga 6
24. Natalia Długi 6
33. Wiktoria Baszton 8

W kategorii M2 po bezbłędnym strzelaniu i bardzo dobrym biegu złoty medal zdobył Michał Skorupa. Jest to już drugi złoty medal z rzędu na tych zawodach.

Na starcie kategorii dziewczyny K3 pojawiły się 73 zawodniczki a wśród nich trójka wodzisławskich biegaczek, które stoczyły zacięty bój, zajmując wysokie miejsca. Na trzecim stopniu podium uplasowała się Emilia Piskowska, tuż za nią na czwartej pozycji Oliwia Kowalska a na piątej pozycji Julia Długi.

W kategorii M3 wystartował Kamil Kremski, który z 5 karami zajął 14 miejsce.

Kategoria open to oczywiście start Anny Baszton, która z dwoma karami zajęła 3 miejsce.

Ostatnia kategoria to start najbardziej doświadczonego zawodnika KS SKI TEAM Roberta Paszkiewicza, który na tych zawodach zawsze wygrywał. Tym razem z pięcioma karami musiał zadowolić się 4 miejscem.

Trenerem zawodników jest Krzysztof Skorupa.