Liga ROW: Marat mistrzem wiosny

2012-06-21, Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
W meczu z Maratem MaxBud prowadził po pierwszej połowie 1:0 po bramce strzelonej bezpośrednio z rzutu rożnego. Druga połowa należała już do drużyny Maratu, która wyprowadzała szybkie kontry zakończone bramkami. Porażka kosztowała MaxBud spadek na drugie miejsce.

W meczu z Maratem MaxBud prowadził po pierwszej połowie 1:0 po bramce strzelonej bezpośrednio z rzutu rożnego. Druga połowa należała już do drużyny Maratu, która wyprowadzała szybkie kontry zakończone bramkami. Porażka kosztowała MaxBud spadek na  drugie miejsce.

Na trzecim miejscu, po remisie z Rodbudem 2:2, plasuje się FC Morgan. Rodbud mógł i powinien ten mecz wygrać, lecz nie wykorzystał sytuacji, że przeciwnik grał w dziesięciu po czerwonej kartce dla bramkarza oraz  dodatkowo nie wykorzystał rzutu karnego.

Tuż za podium znajduje się beniaminek z Boguszowic. Old Starsi w drugim kolejnym meczu końcówkę grali w dziesięciu, jednak dowieźli korzystny wynik do końca spotkania. Tym razem wygrali z Rymerem 3:2. Pnie się w tabeli drużyna z Żor. FC Żory tym razem wygrały z Centrum 7:2. W meczu zaprzyjaźnionych drużyn Meksyk pokonał FC Basseno 4:1. W ostatnim spotkaniu Victoria uporała się z Amatorem wygrywając 5:0.

W Lidze ROW rozpoczęła się wakacyjna przerwa. Zawodnicy amatorzy wrócą do rozgrywek w ostatni weekend sierpnia.

Warto dodać, że 12 drużyn wykorzysta przerwę od rozgrywek ligowych walcząc o  Puchar Ligi ROW. Zespoły zostaną podzielone na 4 grupy. Zwycięzcy grup awansują do półfinału, a finał pucharu odbędzie się na zakończeniu sezonu.