MKP Odra – kolejny remis ze wskazaniem

2018-08-19, Autor: Redakcja

To już trzecie spotkanie pomiędzy LKS Goczałkowice – MKP Odra Centrum zakończone identycznym wynikiem 1:1.

Jeszcze kibice nie usiedli na krzesełkach, a już doskonałej sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy nie wykorzystuje Tobiasz Wodecki. Piłka o centymetry mija bramkę gospodarzy.

- Przez większość pierwszej połowy posiadamy inicjatywę, ale w 25 minucie po jednym z dośrodkowań sędzia spotkania dopatruje się wyimaginowanego przewinienia naszego zawodnika i dyktuje dla gospodarzy kuriozalny rzut karny – mówią w MKP Odra Centrum.

To był jedyny strzał na bramkę wodzisławian w pierwszych 45 minutach, której bronił 16-latek Mateusz Tomala.

Po kilkunastu minutach zawodnik gospodarzy ewidentnie dostaje w rękę piłką zmierzającej do bramki gospodarzy, ale pan sędzia nakazuje grać dalej! - Stwarzamy dużo sytuacji pod bramką gospodarzy, ale fortuna jest po stronie gospodarzy – informują w klubie.

Bardzo dobre spotkanie rozgrywa Wodecki, z którym nie mogą sobie poradzić gospodarze. W 65. minucie na boisko wchodzi Maciej Kocztorz, który w 70. minucie po pięknej indywidualnej akcji strzela bramkę na 1:1. Mimo kolejnych idealnych sytuacji do zdobycia zwycięskiego gola (Krupiński) gospodarze w doliczonym czasie wykonują trzy kolejne rzuty rożne, po których pod bramką zawsze robi się gorąco. Jednak obrońcy i bramkarz MKP nie dopuścili do utraty gola i zasłużenie przywożą do Wodzisławia 1 cenny punkt.

LKS Goczałkowice – MKP Odra Centrum 1:1 (1:0)