MKS Wodzisław: mnóstwo zbiórek, udany powrót Przybyły

2014-02-03, Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
Młodzi koszykarze MKS-u Wodzisław MU-13 zanotowali dziewiąte zwycięstwo w sezonie. Tym razem pewnie pokonali MKS Strzelce Opolskie 77:40.

Już w pierwszej kwarcie wodzisławianie narzucili swoje warunki gry. Bardzo dobra obrona zespołowa i wysoka skuteczność rzutów z gry dały prowadzenie 20:9. Gra wyrównała się w drugiej partii, ale MKS i tak wygrał 12:10. Po przerwie dominacja gospodarzy nie ulegała już wątpliwościom. Wodzisławianie notowali zwłaszcza dużo zbiórek, a w tym elemencie brylowali Robert Szlachta i Łukasz Przybyła. Dobry występ tego ostatniego cieszy tym bardziej, że był to dla niego pierwszy mecz po kontuzji.

Wyróżnie meczowe otrzymali  Rafał Szlachta i Patryk Michałowski.

MKS WODZISŁAW ŚL. – MKS Strzelce Opolskie 77:40 (20:9, 12:10, 24:12, 21:9)

Punkty dla MKS WODZISŁAW Śl. zdobyli: Szlachta Rafał 21, Michałowski Patryk – kapitan zespołu 16, Kyrcz Szymon 12, Szlachta Robert 11, Przybyła Łukasz 8, Moczała Dawid 4, Adamczyk Michał 3, Płonka Grzegorz 2. W zawodach brali też udział: Tkocz Patryk, Sosna Jakub, Grieger Jakub.