Młodzicy MKS-u Wodzisław rozpoczęli sezon

2012-09-19, Autor: gs, źródło: MKS Wodzisław
Wyjazdowym zwycięstwem 74:39 GTK Gliwice sezon 2012/13 rozpoczął zespół młodzików MKS-u Wodzisław Śląski.

Wodzisławski zespół od początku spotkania zdominował przeciwników k agresywną grą w obronie, kończąc pierwszą połowę meczu wysokim prowadzeniem 50:16. W drugiej połowie, w której szansę gry otrzymali wszyscy zawodnicy, gra się wyrównała. Nie przeszodziło to jednak MKS-owi zwyciężyć również trzeciej i czwartej kwarty.

GTK GLIWICE – MKS WODZISŁAW ŚL.  39:74 (9:30, 7:20, 10:17, 13-17)

Punkty dla MKS-u zdobyli: Banasik Bartosz 25, Wilk Bartosz (kpt.) 16 , Paryło Jan 8, Syska Kamil 6, Wieczorek Jakub 5, Adamczewski Amadeusz 4, Wutke Sebastian 4, Pawliński Karol 4, Rybiński Iwo 2, Wodecki Tomasz 0, Prochasek Robert 0, Adamczyk Adrian0.

Młodzicy sowje mecze rozgrywają w poniedziałki o godz. 18:00  hali sportowej Zespołu Szkół Nr 3 w Wodzisławiu (Oś .Piastów, ul. Mieszka 10).