zamknij

Wiadomości

Na Balatonie nie ma wodnego placu zabaw. Dlaczego?

2018-07-05, Autor: tora

Wróciło lato i nad Balaton ruszyli mieszkańcy spragnieni wypoczynku w wodzie czy na plaży. W kąpielisku nie znajdą jednak wodnego placu zabaw, który od 2015 roku był jedną z większych atrakcji dla dzieci. Nie wiadomo, czy plac zabaw w ogóle się pojawi na Balatonie.

Reklama

Jak mówi Bogdan Bojko, dyrektor MOSiR Centrum urządzenia wodnego placu zabaw od początku czerwca są w przeglądzie serwisowym. Miały być gotowe na weekend 23-24 czerwca, kiedy ruszył sezon, jednak naprawa się przedłuża.

- Plac zabaw był uszkodzony, a naprawa okazała się bardziej skomplikowaną, niż nam się wydawało. Dla firmy, u której są urządzenia w serwisie jest to zupełna nowość. Uczy się tego. Niestety, firma, u której kupiliśmy plac już nie istnieje – wyjaśnia Bogdan Bojko. MOSiR musiał więc szukać nowego serwisanta.

O tym, czy plac pojawi się na Balatonie zdecyduje w dużej mierze opinia firmy serwisującej. - Niestety, plac zabaw nie do końca sprawdza się na Balatonie. Jest tam nadmiernie eksploatowany i wszystko zbyt szybko się zużywa. Jak tylko dostaniemy go z naprawy, to będziemy mieli informację, czy się nadaje na Balaton, czy nie i podejmiemy decyzję – dodaje dyr. MOSiR-u.

Wiadomo na pewno, że kilka urządzeń ma trafić jeszcze w lipcu na pływalnię Manta w ramach Akcji Lato.

Czy Waszym zdaniem brak placu zabaw na Balatonie to duża strata?

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 12

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś szczęśliwy w Wodzisławiu Śląskim i powiecie?
Oddanych głosów: 1071