Nartorolki: dobry występ zawodniczek z Wodzisława w Pucharze Polski

Dominika Bielecka zajęła trzecie, a Sonia Fulneczek dziewiąte miejsce na inaugurację Pucharu Polski 2011 w biegach na nartorolkach.

3.09.2011 w Jeżowie Sudeckim został rozegrany pierwszy bieg w ramach Pucharu Polski na nartorolkach. Bardzo dobry bieg zaliczyły najstarsze zawodniczki MKS Wodzisław w kategorii juniorek B. trzecie miejsce zajęła Dominika Bielecka a dziewiąta była Sonia Fulneczek.

Bieg został rozegrany pod Górę Szybowcową o średnim nachyleniu 15 stopni co świadczy o trudności tego biegu. Do rywalizacji w Pucharze Polski zawodniczki wrócą 17 - 18 września w Jaworzynce i Bystrej.