Odra Centrum przegrywa w Łaziskach

2018-10-21, Autor: szuM, źródło: Odra Centrum

Odra Centrum wróciła do Wodzisławia bez żadnego punkty. Drużyna przegrała w Łaziskach Górnych z tamtejszą Polonią 1:2.

Spotkanie stało na dobrym poziomie sportowym. Prawie przez cały mecz to Odra Centrum była lepszym, prowadzącym grę zespołem, a ostatnie 20 minut było wręcz oblężeniem bramki gospodarzy, którzy próbowali grać z kontry.

Drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie pokazując się z jak najlepszej strony. Pozytywnym bohaterem tego meczu był bramkarz gospodarzy Franke, który bronił w bardzo trudnych sytuacjach, a w jednym przypadku po uderzeniu Kocztorza w sukurs przyszła mu poprzeczka. Szkoda straconych punktów, bo zespół zasłużył przynajmniej na remis.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Polonii 2:1. Bramkę dla Odry Centrum zdobył Tobiasz Wodecki w 41 minucie spotkania. Bardzo dobrze wprowadził się też nowy nabytek Damian Gorzawski popisując się przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego.

Polonia Łaziska Górne 2:1 Odra Centrum Wodzisław Śl.
1:0 - Jikia (16 min.)
2:0 - Fabisiak (62 min.)
2:1 - Wodecki (41 min.)

Polonia Łaziska: Franke, Gersok, Moroń (30 min. Fabisiak), Widuch, Kaszok, Bajor, Jikia, Adamczyk (81 min. Nierząd), Nowak, Uniejewski, Badura (72 min. Habor)

Odra Centrum: Świerczek, Bugdoł, Malinowski, Krzyżok (62 min. Gokita), Buczek, Zieliński, Cichy, Florkowski (85 min. Gajda), Gorzawski, Wodecki, Kocztorz (60 min. Sikorski).