Odra Centrum traci 3 bramki z Podbeskidziem II

2019-10-14, Autor: Odra Centrum / JP

W rozgrywkach 4. ligi młody zespół MKP Odra Centrum przegrał w Bielsku 3:0 z gospodarzami z „Podbeskidzia”.

Mecz do 35. minuty był bardzo wyrównany, ale po zdobyciu gola gospodarze zaczęli grać bardziej pewnie. W 42. minucie po trzecim rzucie rożnym gospodarze zdobywają drugiego gola nie bez winy naszych zawodników.

Po przerwie próbowaliśmy zdobyć kontaktowego gola, ale niestety doświadczeni zawodnicy gospodarzy nie popełnili żadnego błędu. W 75. minucie tracimy trzecią bramkę. Mogliśmy stracić jeszcze czwartą, ale bramkarz B. Jastrzębowski obronił rzut karny.

„Trafiliśmy na dobrze zorganizowany zespół. Nie pozwolił naszym zawodnikom pokazać pełnych umiejętności, które pokazywali w poprzednich spotkaniach. Musimy jak najszybciej zapomnieć o dzisiejszym meczu i skupić się na pozostałych pięciu, w których chcielibyśmy zdobyć jeszcze kilka oczek” – czytamy w oświadczeniu klubu.

Bramki zdobyli: Laskowski, Kręcichwost i Kukuła 73.

Podbeskidzie II - MKP Odra Centrum - 3:0 (2:0)

Skład MKP Odra: B. Jastrzębowski, A. Witoszek, D. Buczek, B. Lorenc (65. min K. Owczarczyk) K. Skrenik, D. Gorzawski (kpt), K. Koczy (75. min. T. Zieliński), R. Tkocz, P. Zdunek, D. Podbioł (46. min. D. Odon), M. Danieluk (85. min. Dawid Brodawka).