Odra gromi Rafako przy Bogumińskiej

2018-08-26, Autor: tora

Po jednostronnym, ale ładnym dla oka widowisku Odra rozgromiła Rafako Racibórz aż 8:0 w meczu IV kolejki Zina Klasy Okręgowej.

Wodzisławianie od samego początku kontrolowali sobotnie spotkanie, a objęcie prowadzenia było tylko kwestią czasu.

W 6. minucie pierwszą bramkę zdobywa Piotr Zieliński. Ten sam zawodnik podwyższa wynik niecały kwadrans później. W 38. minucie dał o sobie znać Patryk Dudziński, który wykorzystał świetną wrzutkę od kolegi z zespołu. Czwartego gola dla Odry zdobył również Dudziński, a ostatni na listę strzelców w pierwszej części meczu wpisał się Adam Niemyjski.

W drugiej połowie Odra dołożyła jeszcze trzy trafienia. Do siatki rywali piłkę skierowali Jarosław Wieczorek oraz Damian Tarka. Ósme trafienie dla wodzisławian zdobył po wejściu z ławki rezerwowych Rafał Czogalik ustalając wynik meczu na 8:0.

Rozpędzona Odra z niecierpliwością czeka na kolejne spotkania ligowe i pucharowe. Najbliższe zawody w przyszłą sobotę, 1 września o godzinie 17.00. W pobliskich Czyżowicach Odra zmierzy się z zespołem Naprzodu.

Odra Wodzisław – Rafako Racibórz 8:0 (5:0)
Bramki: Zieliński - 2, Dudziński – 2, Niemyjski, Wieczorek, Tarka, Czogalik

Oceń publikację: + 1 + 31 - 1 - 1