Odra pewnie pokonała Podbeskidzie

2020-09-14, Autor: mk; źródło: Odra Wodzisław

Odra Wodzisław pewnie pokonała Podbeskidzie II Bielsko-Biała. Sobotni mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Wynik otworzył w 12. minucie Adrian Tabala uderzając z ostrego kąta. Następne trafienia dla Odry padły w drugiej połowie. Najpierw w 72. minucie Artur Gać podwyższył prowadzenie z rzutu wolnego, a później po trafieniu dorzucił Adrian Tabala oraz Niko Abuladze po świetnej, indywidualnej akcji.

Odra Wodzisław Śląski - Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:0 (1:0)

Odra: Wnuk, Gać, Lalko, Krzyżok, Białas, Sadio, Zieliński (60. min. Abuladze) , Chochulski (46. min. Kłosek), Shalamberidze (80. min. Łucki), Tarka (75. min. Zdunek), Tabala (85. min. Dudziński).

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 2