Odra pokonała Unię. Udany debiut trenera Nowaka

2021-05-02, Autor: ab

Kibice Odry mają powody do zadowolenia. Nowy trener, i jak się okazuje nowe rozdanie, piłkarze pokonali rywali z Unii Turza.

Wczoraj swój szkoleniowy debiut w barwach Odry miał jej nowy szkoleniowec - Damian Nowak, który zastapił na tym miejscu Arkadiusza Tracza. Jak się okazało udany!

Na boisku spotkali się zawodnicy Odry Wodzisław i Unii Turza. Już w 19 minucie pierwsza piłka do bramiku Unii trafiła za sprawą Adriana Tabali. Jednak po jedenastu minutach rywale Odry doprowadzili do wyrównania. To nieco zaniepokoiło kibiców niebiesko czerwonych, czemu wyraz dali w komentarzach pod relacją z meczu:

- No fajnie się zaczyna...... I co potem 8:1.

Niepokój okazał się być jednak nieuzasadniony, bo już w 38. minucie kolejnego gola dla Odry zapewnia Marcin Wodecki. Pierwsz połowa kończy się wynikiem 2:1.

Ostateczne zwycięstwo nad Unią Turza przynosi gol Pawła Zdunka w 90 minucie.

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 0