Odra przegrywa w ważnym starciu. Do końca sezonu trzy mecze

2023-05-29, Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław

W sobotę (27 maja) na Stadionie Aleja przy Bogumińskiej Odra Wodzisław mierzyła się w bardzo ważnym meczu w kontekście utrzymania z Miedzią II Legnica. Kibice gospodarzy nie mogą być jednak zadowoleni. "Duma Wodzisławia" przegrała to spotkanie 4:2.

Początek spotkania był wymarzony dla gospodarzy. Już w 5. minucie Odra prowadziła 1:0. Później natomiast do goście przejęli inicjatywę i zdołali zdobyć bramkę na 1:1, a jeszcze przed przerwą piłkarze Miedzi zdobyli bramkę na 2:1.

Po przerwie kibice liczyli na odwrócenie losów tego spotkania, ale znów cios zadali goście i było 1:3. Bramkę kontaktową w 71. minucie zdobyli jeszcze gospodarze, ale nie było ich stać na wyrównanie. Czwartą bramkę zdobyli jeszcze goście i mecz zakończył się porażką Odry 2:4.

Na trzy kolejki przed końcem sezonu Odra Wodzisła zajmuje 17. miejsce w lidze. Do bezpiecznej pozycji traci 9 punktów. Najbliższe spotkanie to mecz z MKS-em Kluczbork na wyjeździe. Na zakończenie sezonu Odrę czekają dwa mecze u siebie.

Odra Wodzisław - Miedź II Legnica 2:4

Odra: Gorel – Pietrowski, Batelt, Mroczko, Białas – Zdunek, Kalisz, Elorhan, Gajda, Mociak – Ośliźlok

Rezerwowi: Szewczyk, Poźniak, K.Krzyżok, Krężelok, Flak, Roguła, Popczyk, B.Krzyżok

Bramki: Ośliźlok 5’, Popczyk 71’

Trener: Piotr Hauder

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0