Odra remisuje z Syrynią (wideo)

2017-04-09, Autor: gs, źródło: Odra Wodzisław

W ramach 19. kolejki Odra Wodzisław mierzyła się z Naprzodem Syrynią. Emocjonujący mecz zakończył się remisem.

Pierwsza połowa obfitowała w wiele emocjonujących sytuacji. Już w 5 minucie miała miejsce pierwsza groźna akcja Odry prawą stroną, gdzie dośrodkowanie w pole karne wyłapał bramkarz gości. Chwilę później w kolejnej sytuacji ponownie prawą stroną przedarł się Piotr Górnicki ale po doskonałym dośrodkowaniu, zamykający akcję z lewej strony Arkadiusz Ślesiński nie trafił czysto w piłkę i wyszła ona poza boisko mijając bramkę.

W 9. minucie Odra miała chyba najlepszą okazję do strzelenia bramki w pierwszej połowie. Po kilku szybkich podaniach doskonałą piłkę otrzymał wychodzący na pozycję sam na sam z bramkarzem Grzegorz Gojny strzelił jednak wprost w bramkarza, który ratował sytuację wychodząc z bramki, tym samym skracając dystans i wywierając presję na naszego napastnika co odniosło pożądany skutek.

Pierwsza bramka padła w 18 minucie – napastnik gości Artur Kuczera celnie strzelił w długi róg. Na wyrównanie kibice musieli czekać do 40 minuty - rajd lewą stroną przeprowadził Arkadiusz Ślesiński wychodząc na pozycję zwiódł bramkarza i umieścił piłkę w siatce tuż przy lewym jej słupku. Odra chciała pójść za ciosem jeszcze przed przerwą ale nie wiadomo czemu sędzia nagle zakończył połowę – skracając czas gry o kilka minut.

W drugiej połowie podobnie jak w pierwszej Odra miała wiele sytuacji pod bramką rywali, jednak do końca spotkania nie udało się już żadnej z ekip zdobyć gola. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Jednak kibice nie mogli narzekać, to było świetne i emocjonujące widowisko.

Odra Wodzisław 1:1 Naprzód Syrynia

Bramki: 40′ Ślesińki Arkadiusz – 18′ Kuczera Artur

Odra Wodzisław: Bąkowski Tomasz /kapitan/ – Górnicki Piotr (88′ Przydatek Krzysztof), Krzyżok Krzysztof, Radler Błażej, Murlowski Mateusz (46′ Gojny Daniel), Gać Artur, Stachoń Bartosz, Markiewicz Sebastian, Tarka Damian, Gojny Grzegorz (75′ Markiewicz Emanuel), Ślesińki Arkadiusz (65′ Czogalik Rafał) Trener: Włoka Tomasz

Naprzód Syrynia: Szkuta Daniel – Nowak Kamil, Swoboda Wojciech (46′ Kozyra Arkadiusz), Kochan Konrad, Mazur Michał, Pokorny Rafał, Wojtek Donat (57′ Walenko Sebastian), Kuczera Artur, Dzierżęga Łukasz, Grasman Zbigniew, Bober Dawid