Odra Wodzisław kończy sezon porażką

2019-06-16, Autor: ig

W sobotę została rozegrana ostatnia kolejka klasy okręgowej "ZINA" Grupa 3. Odrze Wodzisław nie udało się uniknąć porażki. Niebiesko-czerwoni w meczu na szczycie ulegli Unii Turza Śląska 1:2.

W sobotę, 15 czerwca Unia Turza podejmowała u siebie lidera tabeli Odrę Wodzisław Śląski. Prowadzenie do pierwszej przerwy zapewnił niebiesko-czerwonym Artur Gać. W 50. minucie samobójczy gol Krzysztofa Krzyżoka doprowadził do remisu 1:1. Kilka minut później Dawid Hanzel ustalił wynik na 2:1 dla Unii Turza. Niebiesko-czerwonym nie udało się wyrównać stanu meczu.

Przegrana z Unią Turza Śląska to jedyna porażka Odry Wodzisław w sezonie. Utrata trzech punktów nie zmieniła jednak sytuacji niebiesko-czerwonych. Awans do IV ligi z pierwszego miejsca podopieczni Ryszarda Wieczorka zapewnili sobie już w poprzedniej kolejce zwycięstwem nad Polonią Marklowice.

Odra Wodzisław - Unia Turza 1:2

APN Odra Wodzisław wystąpiła w składzie: Marcin Musioł, Artur Gać, Błażej Szczepanek, Bryan Joel Rodriguez, Adam Niemyjski, Patryk Dudziński, Alexander Turkson, Krzysztof Krzyżok, Kacper Malinowski, Piotr Szymiczek, Mariusz Zganiacz

Na ławce zasiedli: Richard Mrozek, Patryk Antończak, Piotr Zieliński, Daian Tarka, Mateusz Kasprzyk, Piotr Kolasa, Jarosław Wieczorek

Unia Turza Śląska wystąpiła w składzie: Piotr Paś, Kacper Krupiński, Kamil Kuczok, Arkadiusz Lalko, Marcin Malinowski, Dariusz Pawlusiński, Marek Gładkowski, Gabriel Szkatuła, Kamil Kostecki, Dawid Pawlusiński, Dawid Hanzel

Na ławce zasiedli: Tomasz Lewandowski, Robert Maryniok, Jan Chlebik, Piotr Glenc, Bartosz Suszek

Oceń publikację: + 1 + 14 - 1 - 11