Odra Wodzisław: pościg za Unią Turza trwa

2018-09-17, Autor: odra.wodzislaw.pl

Odra Wodzisław nie zwalnia tempa. W meczu z Gwiazdą Skrzyszów zwyciężyli 3:0.

W meczu 7. kolejki Zina Klasy Okręgowej Odrze Wodzisław przyszło zmierzyć się na wyjeździe z Gwiazdą Skrzyszów. Podopieczni Ryszarda Wieczorka od pierwszych fragmentów gry kontrolowali spotkanie, ale na pierwszą bramkę musieli czekać aż do 66. minuty.

Bramkarza gospodarzy świetnym strzałem głową pokonał Krzysztof Krzyżok. Niespełna pięć minut później do siatki zespołu ze Skrzyszowa trafił ponownie Krzyżok. W obu golach idealnym ostatnim podaniem popisał się Jarosław Wieczorek.

Wynik ustalił wprowadzony na boisko Kacper Malinowski, który wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem Gwiazdy. Niebiesko-Czerwoni zwyciężają w lidze po raz kolejny.

Za tydzień na Bogumińską przyjeżdża Granica Ruptawa. Początek sobotniego meczu o godzinie 18:00.

GWIAZDA SKRZYSZÓW 0:3 ODRA WODZISŁAW