Odra Wodzisław przegrywa z Decorem Bełk

Przegrana na wyjeździe 1:2. Jedyną bramkę dla gości zdobył Arkadiusz Lalko, ale to nie wystarczyło, aby wywieźć chociaż punkt. Rywale dobili Niebiesko-Czerwonych z rzutu karnego.

Pierwsze minuty meczu nie zwiastowały tego co nastało. Odra dobrze rozgrywała piłkę, tworzyła okazję, ale wszystko to przestało tak dobrze działać po straconej bramce, która padła w 20. minucie za sprawą błędu Arkadiusza Lalko.

Ten sam zawodnik zrehabilitował się w 73. minucie, kierując piłkę głową do siatki rywali. Niestety gdy zegar pokazywał 87. minutę sędzia podyktował rzut karny dla Decoru, który ostatecznie ustalił rezultat 1-2.

Odra: Kacperski, (68. min. Pryka), Gać, Lalko, Krzyżok, Białas, Sadio, Zieliński, Zdunek (68. min. Dudziński), Shalamberidze, Tarka (56. min. Abuladze), Tabala

Już w środę mecz pucharowy z aktualnym liderem IV Ligi, Unią Książenice. Pierwszy gwizdek o godzinie 16.00 na Bogumińskiej 8.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 1