Odra Wodzisław przegrywa z MRKS-em Czechowice-Dziedzice na własnym stadionie

2019-11-10, Autor: JP, źródło: Odra Wodzisław

Ostatni mecz u siebie Odry nie skończył się szczęśliwie dla wodzisławskiej ekipy i ich kibiców. Bramka w 90. minucie odebrała punkty podopiecznym Adama Burka. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 dla MRKS-u Czechowice-Dziedzice.

Pierwsza część meczu nie należała do Odry. Rywale Dumy Wodzisławia cały czas zagrażali konstruując groźne sytuacje pod bramką Wnuka. Goście objęli prowadzenie w 24. minucie i Niebiesko-Czerwoni musieli "gonić" wynik. Niestety, w pierwszej połowie Odrze nie udało się wyrównać, ale w drugiej już tak.

Po przerwie na boisku wyszła zupełnie inaczej prezentująca się drużyna Odry Wodzisław. Niebiesko-Czerwoni zaczęli znacząco przeważać atakując i jak się okazało skutecznie, bowiem w 58. minucie do siatki rywali trafił Patryk Dudziński, który tym golem wyrównał stan meczu. Następnie drużyna z Wodzisławia "zamknęła" rywali na ich połowie próbując dorzucić kolejne trafienie.

Wszystko wyglądało dobrze aż do 90. minuty, która przyniosła kibicom i drużynie Odry wielki smutek. W tym właśnie czasie goście wyprowadzili skuteczny kontratak, który zakończył się golem ustalającym wynik końcowy 1-2.

Skład Odry Wodzisław: Wnuk – Słodowy, Krzyżok, Lalko, Szymiczek (Dudzik 12. min.) – Kasprzyk, Zganiacz, Sarki (Malinowski 75. min.), Tarka (Musiolik 46. min.) – Juraszczyk, Dudziński

W następnym meczu Odra Wodzisław zmierzy się z drużyną ze szczytu tabeli, czyli z LKS Goczałkowice-Zdrój.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 4