Odra Wodzisław: trzeci sparing, pierwsze zwycięstwo

W rozegranym w Wiśle sparingowym spotkaniu Odra Wodzisław pokonała 1:0 Polonię Łaziska Górne. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił z rzutu wolnego Grzegorz Jakosz.

W spotkaniu z rywalami z opolsko-śląskiej III ligi Odra wystąpiła bez Tomasza BąkowskiegoPawła Polaka. - Wspólnie z zarządem ustaliliśmy, że niestawienie się na sobotni sparing bez jakiegokolwiek usprawiedliwienia, oznacza rezygnację z gry w Odrze. W przypadku Tomasza Bąkowskiego i Pawła Polaka tak to właśnie się odbyło - wyjaśnia Grzegorz Gostyński, prezes wodzisławskiego klubu. Wcześniej oferty nowego kontraktu nie przyjął Mateusz Kamiński.

Odejście tych zawodników z pewnością nie napawa optymizmem przed środowym meczem w Pucharze Polski z GKS-em Tychy. - Zadanie jest niezwykle ciężkie, ale będziemy walczyć i zobaczymy jaki będzie wynik - twierdzi prezes Odry.

Odraw Wodzisław - Polonia Łaziska Górne 1:0
1:0 Grzegorz Jakosz

Odra Wodzisław: I połowa: Grzegorz Drazik - Krzysztof Szeja, Jan Franiec, Grzegorz Jakosz, Mateusz Bieniasz, Mateusz Balcer, Łukasz Reinhard, Maciej Rozmus, Łukasz Zapotoczny, Marek Walczak, Marcin Staszewski. II połowa: Grzegorz Drazik - Artur Cichy, Grzegorz Jakosz, Piotr Sławik, Piotr Górnicki, Bartosz Zyguła, Mateusz Krupa, Łukasz Staniek, Artur Gać, Tomasz Młynek, Konrad Rybak