Odra Wodzisław: wysokie zwycięstwo na koniec rundy

Odra Wodzisław rozbiła LKS Czaniec wynikiem 7-0 w swoim ostatnim meczu rundy jesiennej. Po świetnym meczu, zwłaszcza drugiej połowie, podopieczni trenera Adama Burka umocnili się na pozycji lidera.

Odra Wodzisław w koncertowym stylu rozbiła zespół z Czańca. Pierwsza połowa była bogata w walkę i próby wyprowadzania ataków z obydwu stron. Niebiesko-Czerwoni częściej próbowali, ale zawiodła skuteczność aż do 36. minuty, kiedy to Patryk Dudziński otworzył wynik w tym spotkaniu, ustalając przy tym rezultat do przerwy.

W drugiej części tego meczu otworzył nam się worek z golami. Najpierw do bramki LKS-u piłkę skierował Adrian Tabala w 56. minucie, a następnie po trafieniu dołożyli obrońcy, Arkadiusz Lalko oraz Krzysztof Krzyżok i było już 4-0 dla najstarszego klubu w mieście.

Gdy zegar pokazywał 79. minutę prowadzenie podwyższył Niko Abuladze, a następnie zaledwie minutę później gola dołożył Salvador Pryka. Koncert bramek zakończył Niko Abuladze, ponownie pokonując golkipera rywali i zarazem ustalając imponujący wynik końcowy 7-0.

Odra: Kacperski, Gać (60. min. Woś), Lalko, Krzyżok, Białas, Zdunek (77. min. Sadio), Shalamberidze (46. min. Kłosek), Dudziński (81. min, Chatys), Tarka, Abuladze, Tabala (70. min. Pryka)

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 1