Odra Wodzisław zalicza kolejne trzy punkty

2021-05-06, Autor: mk, źródło: Odra Wodzisław

Wynikiem 2:0 zakończyło się wczorajsze, zaległe spotkanie Odry Wodzisław z GKS Radziechowy-Wieprz. Tym samym nasza drużyna powiększyła swoją przewagę nad drugim miejscem w tabeli do trzynastu punktów.

Odra do wyjazdowego spotkania przystąpiła w praktycznie najsilniejszej jedenastce. Jedynym ubytkiem w kadrze był brak pauzującego za kartki kapitana drużyny, Arkadiusza Lalko.

- Goście od początku ruszyli do ataku. W drugiej minucie spotkania Patryk Dudziński przeprowadził akcję prawą stroną boiska, dośrodkował na głowę Tabali, ale ten uderzył niecelnie. W 15. minucie Hiszpan się już jednak nie pomylił i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie – relacjonuje Odra Wodzisław.

Pięć minut później ten sam zawodnik podwyższył nasze prowadzenie. Świetną akcję przeprowadził młodziutki Jakub Rosiak, który zszedł z piłką z lewej strony do środka, idealnie dośrodkował na głowę Tabali, a Hiszpan strzelił swojego drugiego gola w tym meczu.

W drugiej połowie Odra dążyła do podwyższenia prowadzenia, ale strzały Marcina Wodeckiego oraz szczególnie aktywnego Pawła Zdunka nie znalazły drogi do bramki. W drugiej połowie na boisku oglądaliśmy również nowych piłkarzy m.in. Niko Abluadze, który próbował swojego szczęścia akcjami lewą stroną boiska, ale nie potrafił stworzyć realnego zagrożenia.

- Odra starała się atakować bramkę rywala, lecz brakowało odpowiedniej skuteczności przez co spotkanie ostatecznie kończy się wynikiem 2:0 i tym samym Odra Wodzisław zalicza kolejne ważne trzy punkty – cieszą się w klubie.

GKS Radziechowy-Wieprz 0:2 Odra Wodzisław (0:2)

Bramki: Adrian Tabala 15′, 21′

Skład: Antkowiak, Gać, Wiśniewski, Krzyżok, Kłosek, Zdunek, Wodecki, Dudziński, Rosiak, Białas, Tabala

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0