Odra Wodzisław: zwycięstwo w trudnym spotkaniu

Odra Wodzisław pokonała 4:1 bardzo dobrze grający w tym meczu i tworzący ciężkie warunki dla wodzisławian Rozwój Katowice. Wynik otworzył Piotr Zieliński, który jeszcze przed przerwą podwyższył prowadzenie. W drugiej połowie do bramki rywali trafił jeszcze Damian Tarka, a wynik ustaliła bramka samobójcza strzelona przez zawodnika Rozwoju.

To nie był wcale łatwy mecz (26 września) jak na to wskazuje wynik tego spotkania. Co prawda, Odra Wodzisław zagrała świetną pierwszą połowę, która obfitowała w wiele akcji, ale to właśnie w drugiej części meczu Rozwój bardzo silnie dążył do wyrównania.

W drugiej połowie goście ruszyli do ataku i w wielu momentach to właśnie oni przeważali, ale czujność wodzisławskiej defensywy zapobiegła wyrównaniu. W 75. minucie Niebiesko-Czerwoni wyprowadzili świetną akcję w ramach, której piłka po dośrodkowaniu dotarła do Damiana Tarki, a on uderzając głową umieścił piłkę w siatce. Końcowy rezultat w tym bardzo emocjonującym spotkaniu ustaliła bramka samobójcza, która padła zaledwie minutę później.

Odra: Kacperski, Gać, Lalko, Krzyżok, Białas, Sadio, Zieliński (74. min. Abuladze), Zdunek (69. min. Kłosek), Shalamberidze (79. min. Dudziński), Tarka, Tabala (86. min. Szydłowski)

Po tym bardzo emocjonującym spotkaniu, czas na kolejny przystanek, a będzie nim Bełk i mecz z miejscowym LKS-em. Pierwszy gwizdek w tym meczu o godzinie 16.00.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 1