Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej: jak spisali się nasi?

W Białce Tatrzańskiej rozegrano Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich. Wystąpiła w nich m.in. drużyna MKS-u Wodzisław.

Bardzo dobry wynik osiągnęła uczennica Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego Natalia Sikora. Sikora zajęła 6. miejsce w Polsce wśród zawodniczek klas trzecich w biegu na dystansie 3km stylem dowolnym.DZIEŃ PIERWSZY
W pierwszym dniu Sikora zajęła 13. miejsce w biegu na dystansie 3km cl. W kategorii klas drugich na dystansie 3km stylem klasyczny 18. była Izabella Sikorska. Tym samym stylem, na dystansie 2km, w klasach pierwszych Katarzyna Niemirska była 19., Natalia Załęska 21., a Natalia Olczyk 34. Wśród chłopców klas pierwszych, na dystansie 2km cl Robert Paszkiewicz zajął 25. miejsce.

DZIEŃ DRUGI
Dzień później Sikora uzyskała swój świetny wynik, zajmując wśród klas trzecich 6. miejsce stylem dowolnym. Izabella Sikorska była 18. (klasy drugie na dystansie 3km F). Natomiast wśród najmłodszych - klas pierwszych - nd 2km F Katarzyna Niemirska była 22., Natalia Załęska 30., a Natalia Olczyk 32. Robert Paszkiewicz na tym samym dystansie był 30.

Natomiast podczas biegu sztafetowego 4x3km, dziewczęca drużyna z  Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego w  Wodzisławiu Śl. zajęła 10. miejsce. Zespół wystąpił w składzie: Katarzyna Niemirska, Natalia Załęska,Natalia Sikora, Izabella Sikorska.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0