Pierwsza połowa meczu przesądziła o przegranej

2021-07-22, Autor: ab, materiały prasowe

Odra Wodzisław przegrała 0:3 z Zagłębiem II Sosnowiec w trzecim meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie meczu.

Agresywnie grające Zagłębie w pełni wykorzystało słabą dyspozycję defensywy Odry Wodzisław. Piłkarze z Sosnowca swoimi dynamicznymi wejściami w pole karne wodzisławian powodowali duże zamieszanie w szeregach zespołu.

- Świetna gra Zagłębia w pierwszej połowie przełożyła się na zdobycie aż trzech bramek, przy których bezradny był nasz golkiper, Michał Antkowiak. Bramkarz Odry był w pierwszej części meczu bardzo zapracowany i kilka razy musiał popisać się interwencją, by uchronić Dumę Wodzisławia przed stratą kolejnych bramek - informuje Klub.

W drugiej połowie nie oglądaliśmy już żadnych bramek mimo, że Odra kilkukrotnie próbowała zmniejszyć rozmiary porażki.

Skład: Antkowiak, Testowany, Wiśniewski, Testowany, Testowany, Zdunek, Testowany, Wodecki, Testowany, Testowany, Tarka