Pierwsze 3 punkty w sezonie dla Odry Centrum!

2019-09-16, Autor: JK

Młodzi piłkarze Odry Centrum wywalczyli pierwszy komplet punktów w sezonie. I to w jakim stylu! Wodzisławianie strzelili Dekorowi Bełk na wyjeździe aż 4 gole!

Po kilku dobrych występach wodzisławskiej młodzieży przyszedł czas na opuszczenie niechlubnego miejsca w tabeli IV Ligi.

Mecz z Decorem Bełk był na bardzo dobrym poziomie sportowym, prowadzony w szybkim tempie, z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Drużynie z Wodzisławia szalę zwycięstwa na swoją stronę udało się przeważyć w końcówce meczu.

Najpierw Tkocz w 41 minucie zdobył bramkę z rzutu karnego na 1:2 .Gospodarze po przerwie podwyższyli wynik na 3:1. W 65 minucie drugiego gola zdobywa Dawid Buczek głową. W 87 minucie Gorzawski pięknym strzałem z 20 metrów doprowadza do remisu (3:3). Wynik spotkania (po faulu na Zielińskim) ustalił Robert Tkocz bardzo mocnym uderzeniem z 25 metrów. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Odry.

KS Decor Bełk - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:4

MKP Odra Centrum: B. Jastrzębowski, D. Gorzawski, M. Wuwer, B. Lorenc, M. Skrenik, K. Koczy, R. Tkocz, P. Zdunek, D. Zatylny