Piłkarki SWD miażdżą rywalki w 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski

2022-09-01, Autor: AM

Piłkarki SWD Wodzisław Śląski zmiażdżyły rywalki w 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski. Zawodniczki naszego klubu wygrały aż 17:0 z piłkarkami Górnika Zabrze.

Piłkarki wodzisławskiego klubu wygrały 17:0 z zawodniczkami Górnika Zabrze. W pierwszej połowie dziewczyny z SWD strzeliły sześć bramek, przez co były na zdecydowanym prowadzeniu, jednak to w drugiej połowie doszło do ostatecznego zmiażdżenia rywalek. Piłarki SWD w drugiej połowie strzeliły 11 goli, a przez cały mecz nie pozwoliły strzelić sobie ani jednej.

Najwięcej goli, bo aż sidem dla drużyny SWD Wodzisław Śląski strzeliła Patrycja Sarapata. Oprócz liderki zespołu, na listę strzelców wpisało się, aż sześć innych zawodniczek.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 5