zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Podopieczni wodzisławskiej „Dziupli” z wizytą w Raciborzu

W ramach trwającego programu „Baw się i wypoczywaj bezpiecznie” podopieczni Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego „Dziupla” odwiedzili sąsiedni Racibórz.

Reklama

Wycieczka do Raciborza rozpoczęła się pobytem w Aquaparku, po którym przyszedł czas na zwiedzanie pięknego Zamku Piastowskiego, gdzie młodzież zapoznała się m.in. z historią tamtejszej Kaplicy Zamkowej pod wezwaniem św. Tomasza Kantuaryjskiego, nazywaną „perłą gotyku śląskiego”. Na terenie zamku, wychowankowie „Dziupli” mieli też szansę zaprezentowania się w okazjonalnych strojach z minionych epok.Zakończeniem wycieczki był do Raciborza był obiad na miejskim rynku, po którym przyszedł czas na spacer i zwiedzanie Arboretum Bramy Morawskiej.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Którędy powinna przebiegać linia kolejowa łącząca Wodzisław z Jastrzębiem?
Oddanych głosów: 2323

Prezentacje firm