Podsumowanie Mistrzostw Śląska w biegach narciarskich

2019-04-17, Autor: ig, materiały prasowe

W minioną sobotę na skoczni w Malince podsumowano sezon narciarski w biegach narciarskich. KS SKI TEAM Wodzisław Śląski reprezentowała srebrna medalistka Mistrzostw Śląska juniorek Zosia Paszkiewicz oraz Oskar Kremski, który w kategorii juniorów F uplasował się na IV miejscu.

13 kwietnia 2019 roku na skoczni w Malince odbyło się podsumowanie sezonu narciarskiego w biegach narciarskich. Na galę została zaproszona dwójka narciarzy z KS SKI TEAM Wodzisław Śląski. W ogólnej punktacji Śląsko - Beskidzkiej Ligi Narciarskiej w biegach narciarskich wodzisławscy zawodnicy znaleźli się w pierwszej szóstce.

KS SKI TEAM Wodzisław Śląski reprezentowała Zosia Paszkiewicz, która zajęła II miejsce w Mistrzostwach Śląska w juniorkach oraz Oskar Kremski, który został sklasyfikowany na IV miejscu w kategorii juniorów F.

Do klasyfikacji było branych 5 biegów z całego sezonu. Poza tą dwójką we wszystkich zawodach brała udział liczna grupa młodych zawodników i zawodniczek z wodzisławskiego klubu. Trenerem zawodników jest Krzysztof Skorupa.

Wyniki ogólnej klasyfikacji Mistrzostw Śląska w biegach narciarskich zawodników KS SKI TEAM Wodzisław Śląski w 2019: