zamknij

Sport i rekreacja

Podsumowanie piłkarskiego weekendu. Wyniki, tabele

2019-05-28, Autor: Redakcja

Rozgrywki piłkarskie w regionie powoli zbliżają się do końca. Prezentujemy Wam komplet wyników od IV ligi do klasy C.

W większości lig do zakończenia rozgrywek pozostały trzy kolejki. 

Reklama

Minionego weekendu do udanych nie zaliczą piłkarze Odry Centrum, którzy ponieśli porażkę 2:3 z Polonią Łaziska i nadal nie moga być pewni utrzymania w IV lidze.

W znacznie lepszych nastrojach są z kolei zawodnicy drugiej Odry, których wyjazdowe zwycięstwo 3:0 w Syrynii przybliżyło do upragnionego awansu. W rozgrywkach III grupy klasy okręgowej nadal jednak nie odpuszcza Unia Turza, która rozgromiła u siebie 6:1 Nędzę i traci do Odry 5 punktów.

Oto komplet wyników i tabele od IV ligi do klasy C:

IV Liga - Grupa 2

Kolejka nr 27

LKS Wilki Wilcza - LKS Czarniec 0:1
GKS Radziechowy-Wieprz - MRKS Czechowice Dziedzice 2:1
KS Unia Racibórz - GKS Dąb Gaszowice 1:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. - KS Polonia Łaziska Górne 2:3
LKS Goczałkowice - LKS Drzewiarz Jasienica 0:1
KS Kuźnia Ustroń - TS Podbeskidzie II S.A. 7:3
KS Spójnia Landek - KS Płomień Połomia 5:0
Tyski Sport II S.A. - KS Decor Bełk 4:0

Lp.DrużynaMPktZRP+/-
1 LKS CZANIEC 27 54 16 6 5 43:18
2 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 27 52 15 7 5 45:28
3 KS KUŹNIA USTROŃ 27 51 15 6 6 58:30
4 TYSKI SPORT II S.A. 27 50 13 11 3 51:33
5 KS DECOR BEŁK 27 50 15 5 7 56:39
6 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 27 45 13 6 8 44:35
7 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 27 41 11 8 8 46:35
8 LKS GOCZAŁKOWICE 27 35 9 8 10 40:35
9 GKS RADZIECHOWY - WIEPRZ 27 35 9 8 10 34:32
10 TS PODBESKIDZIE II S.A. 27 33 9 6 12 37:47
11 LKS WILKI WILCZA 27 31 9 4 14 37:47
12 KS SPÓJNIA LANDEK 27 29 7 8 12 32:40
13 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 27 29 7 8 12 39:38
14 KS UNIA RACIBÓRZ 27 26 6 8 13 35:50
15 GKS DĄB GASZOWICE 27 25 7 4 16 33:63
16 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 27 10 3 1 23 31:91

Klasa okręgowa "ZINA" Grupa 2

Kolejka nr 27

LKS Jedność 32 Przyszowice - GKS Piast II Gliwice S.A. 0:1
LKS Przyszłośc Ciochowice - LKS Orzeł Mokre 4:1
KS ROW II 1964 Rybnik - LKS Zameczek Czernica 3:1
KS Rymer Rybnik - KS Naprzód Rydułtowy 7:1
KS 94 Rachowice - ŚKS Naprzód Lipiny 3:1
GKS Pierwszy Chwałowice - LKS Tęcza Wielowieś 7:0
KS Sośnica Gliwice - LKS Unia Książenice 1:2
MKSR Czarni Pyskowice - MKS Czerwionka 0:6

Lp.DrużynaMPktZRP+/-
1 LKS UNIA KSIĄŻENICE 27 67 21 4 2 94:38
2 KS RYMER RYBNIK 27 64 21 1 5 87:28
3 GKS PIAST II GLIWICE S.A. 27 60 19 3 5 89:33
4 MKS CZERWIONKA 27 48 14 6 7 70:46
5 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 27 45 13 6 8 72:54
6 LKS ZAMECZEK CZERNICA 27 43 12 7 8 43:38
7 KS ROW II 1964 RYBNIK 27 39 12 3 12 65:49
8 KS SOŚNICA GLIWICE 27 38 11 5 11 49:49
9 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 27 38 12 2 13 72:50
10 LKS ORZEŁ MOKRE 27 34 9 7 11 50:64
11 KS 94 RACHOWICE 27 30 9 3 15 34:61
12 ŚKS NAPRZÓD LIPINY 27 26 7 5 15 34:82
13 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 27 23 7 2 18 37:61
14 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 27 23 6 5 16 33:67
15 MKSR CZARNI PYSKOWICE 27 20 6 2 19 29:83
16 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 27 17 4 5 18 36:91

Klasa okręgowa "ZINA" Grupa 3

Kolejka nr 27

LKS Naprzód 32 Syrynia - Odra Wodzisław 0:3
LKS Granica Ruptawa - LKS Gwiazda Skrzyszów 2:0
LKS Unia Turza Śląska - LKS 1908 Nędza 6:1
KS Polonia Marklowice - LKS Krzyżanowice 0:2
KS Przyszłość Rogów - KS Naprzód Borucin 3:2
LKS Silesia Lubomia - KS Rafako Racibórz 5:0
KS Kornowac - LKS Naprzód Czyżowice 1:7
LKS Forteca Świerklany - LKS Czarni Gorzyce 1:1

Lp.DrużynaMPktZRP+/-
1 APN ODRA WODZISŁAW 27 75 24 3 0 117:15
2 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 27 70 23 1 3 114:17
3 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 27 55 17 4 6 67:38
4 KS NAPRZÓD BORUCIN 27 48 14 6 7 70:43
5 LKS KRZYŻANOWICE 27 46 14 4 9 52:40
6 LKS GRANICA RUPTAWA 27 45 14 3 10 63:49
7 KS POLONIA MARKLOWICE 27 42 12 6 9 33:44
8 LKS SILESIA LUBOMIA 27 42 13 3 11 45:43
9 LKS 1908 NĘDZA 27 39 12 3 12 65:84
10 LKS CZARNI GORZYCE 27 39 12 3 12 54:51
11 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 27 36 10 6 11 52:34
12 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 27 30 9 3 15 56:70
13 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 27 20 6 2 19 38:75
14 KS RAFAKO RACIBÓRZ 27 13 4 1 22 21:96
15 KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 27 12 3 3 21 29:89
16 KS KORNOWAC 27 10 3 1 23 31:119

Rybnik: Klasa A "FOOTBALL CENTER"

Kolejka nr 27

LKS Jedność Jejkowice - KS Sygnały Gotartowice 3:1
KS Górnik Radlin - KS Polonia Niewiadom 0:1
TKKF Zuch Orzepowice - LKS Baranowice 1:1
LKS Polonia Łaziska - LKS Płomień Ochojec 3:1
KLUB Piłkarski Kamień - KS Górnik Boguszowice 1:4
KS Decor Bełk II - LKS Dąb Dębieńsko 10:0
MKS 32 Radziejów-Popielów - KS Wicher Wilchwy 3:2
Młodzieżowy Klub Sportowy Żory - LKS Borowik Szczejkowice 1:3

Lp.DrużynaMPktZRP+/-
1 LKS POLONIA ŁAZISKA 27 65 21 2 4 72:30
2 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 27 63 21 0 6 93:51
3 KS POLONIA NIEWIADOM 27 55 17 4 6 75:39
4 TKKF ZUCH ORZEPOWICE 27 48 14 6 7 84:50
5 KS DECOR BEŁK II 27 43 13 4 10 81:42
6 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 27 42 12 6 9 60:47
7 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 27 41 13 2 12 71:69
8 KS WICHER WILCHWY 27 40 13 1 13 70:44
9 KS GÓRNIK RADLIN 27 38 11 5 11 56:48
10 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 27 37 10 7 10 52:41
11 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 27 34 10 4 13 51:64
12 LKS BARANOWICE 27 33 9 6 12 49:67
13 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 27 30 10 0 17 54:93
14 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 27 23 7 2 18 37:82
15 KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ 27 16 5 1 21 30:99
16 LKS DĄB DĘBIEŃSKO 27 14 4 2 21 33:102

Rybnik: Klasa B "FOOTBALL CENTER"

Kolejka nr 23

LKS Żar Szeroka - LKS Orzeł Palowice 2:3
KS Inter Krostoszowice - LKS Olza Godów 1:1
TKKF Jedność Grabownia - KS Płomień Czuchów 7:3
SKF Rowień - LKS Start Mszana 3:0
KS 25 Kokoszyce - LKS Orzeł Jankowice 4:2
KS Płomień Połomia II - KS Szczerbice 2:2
KS 27 Gołkowice - LKS Ruch Stanowice 4:1

Lp.DrużynaMPktZRP+/-
1 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 23 61 20 1 2 83:26
2 LKS ORZEŁ PALOWICE 23 47 15 2 6 74:40
3 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II 23 40 12 4 7 59:48
4 KS SZCZERBICE 23 35 9 8 6 51:38
5 LKS START MSZANA 23 34 10 4 9 45:49
6 LKS OLZA GODÓW 23 33 9 6 8 37:42
7 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 23 33 10 3 10 60:63
8 KS 25 KOKOSZYCE 23 31 9 4 10 46:53
9 LKS ORZEŁ JANKOWICE 23 30 9 3 11 62:59
10 KS INTER KROSTOSZOWICE 23 28 7 7 9 48:60
11 SKF ROWIEŃ 23 27 7 6 10 37:49
12 LKS RUCH STANOWICE 23 23 7 2 14 53:70
13 KS 27 GOŁKOWICE 23 17 5 2 16 41:75
14 LKS ŻAR SZEROKA 23 16 4 4 15 35:59

Rybnik: Klasa C "FOOTBALL CENTER"

Kolejka nr 19

LKS Skrbeńsko - MKS II Czerwionka 9:1
Zryw Bzie - KS Kleszczów 1:5
LKS Rój - Inter II Krostoszowice 4:1
Rymer II Rybnik - Polaris Żory 6:2
MKS 32 II Radziejów - TKKF Sokół Chwałęcice 7:1
LKS Zwonowice - Jedność II Jejkowice 4:3

Lp.DrużynaMPktZRP+/-
1 LKS SKRBEŃSKO 18 43 14 1 3 87:28
2 KS KLESZCZÓW 18 42 14 0 4 79:31
3 KS RYMER RYBNIK II 18 42 14 0 4 79:42
4 LKS ZWONOWICE 18 37 12 1 5 88:40
5 MKS POLARIS ŻORY 18 27 9 0 9 71:53
6 MKS CZERWIONKA II 18 26 8 2 8 54:45
7 LKS RÓJ 18 24 7 3 8 47:55
8 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 18 23 7 2 9 44:50
9 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE II 18 14 4 2 2 31:19
10 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW II 18 13 4 1 13 28:74
11 KS INTER KROSTOSZOWICE II 18 9 3 0 15 31:112
12 KRS TKKF SOKÓŁ CHWAŁĘCICE 18 3 1 0 17 20:110
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Wodzisław potrzebuje drugiego wiceprezydenta?




Oddanych głosów: 207