Podział punktów w meczu Odry z Gwiazdą

2018-04-15, Autor: PS

Pojedynek Odry Wodzisław z Gwiazdą Skrzyszów zgromadził na trybunach stadionu przy ul. Bogumińskiej blisko 150 osób. Widzowie zobaczyli wczoraj dwie bramki a mecz zakończył się remisem 1:1.

Wynik spotkania w 31 minucie otwarła drużyna Bartosza Hudka, do siatki Karola Wacławca trafił Kamil Baranek. Radość gości trwała zaledwie 10 minut. W 41 minucie na listę strzelców wpisał się Grzegorz Gojny, było to ostatnie trafienie w tym meczu.

W kolejnym spotkaniu Odra zagra na wyjeździe z Przyszłością Rogów.

Odra Wodzisław - Gwiazda Skrzyszów 1:1 (1:1)

0:1 - Baranek 31min.

1:1 - Gojny 41 min.

Odra: Wacławiec - Górnicki, Gać , Włoczyk, Krzyżok, Czogalik, Markiewicz, Stachoń, Witek, Klimczak, Gojny. Trener Tomasz Włoka

Gwiazda: Wątroba - Kuźdub, W. Oślizło, K. Oślizło, Mitko, Szuła, Lubszczyk, Woźnica, Szczerbiak, Porwoł, Baranek. Trener Bartosz Hudek

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 3