Porażka MKP w sparingu z liderem II ligi

2018-01-31, Autor: PS

Porażką 3:0 zakończył się sparing MKP Odry Centrum z GKS 1962 Jastrzębie.

W sparingu rozegranym na boisku w Kamieniu lepsza okazała się jedenastka Jarosława Skrobacza

Wynik spotkania tuż przed przerwą otworzył Daniel Szczepan, który trafił do bramki MKP w 43 minucie.

W drugiej połowie piłkarze GKS-u trafili do bramki wodzisławian jeszcze dwa razy. Najpierw na 2:0 w 57 minucie podwyższył z rzutu karnego Kamil Jadach, a wynik w 85 minucie ustalił Szczepan.

MKP w drugiej połowie miało kilka dogodnych szans na zdobycie bramki ale w kluczowych momentach zawiodła skuteczność, która ostatecznie nie pozwoliła pokonać bramkarza GKS-u.

Kolejny sparing MKP rozegra w piątek z Naprzodem Borucin.

GKS 1962 Jastrzębie - MKP Odra Centrum 3:0 (1:0)

1:0 - Szczepan 42'

2:0 - Jadach 57' k.

3:0 - Szczepan 85'

GKS: Kurzanowski - Zajączkowski, Pacholski, Jaroszek, Kulawiak, Semeniuk, Kuś, Tront, Szczęch, Jadach, Szczepan. Trener: Jarosław Skrobacz

MKP: Jona - Stachurski, Bugdoł, Krupiński, Krzyżok, Zieliński, Cichy, Lukoszek, Reinhard, Sikorski, Ośliźlok. Trener Bartłomiej Socha

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 6