Porażka Odry Centrum z liderem

2019-09-10, Autor: JK

Poprzeczka była zawieszona wysoko. W minionej kolejce 4. ligi młodzi piłkarze Odry Centrum mierzyli się z liderem - Kuźnią Ustroń. Wodzisławianie ulegli gościom 0:2 i pozostają na dnie ligowej tabeli.

Mecz rozpoczął się mocnym akcentem. Już w 8 minucie meczu goście z Ustronia strzelili gola z rzutu karnego. Zawodnicy Kuźni ustalili wynik spotkania jeszcze przed gwizdkiem „do szatni”. W 43 minucie spotkania padła piękna bramka z rzutu wolnego.

Druga połowa nie obfitowała w już w ciekawe akcje. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Bramki dla gości strzelał Wojtasik.