Porażka Odry Wodzisław w Borucinie

2017-05-21, Autor: PS

Porażką 0:2 zakończył się mecz Odry Wodzisław z Naprzodem Borucin. Była to druga przegrana z rzędu podopiecznych trenera Włoki.

Pierwsza połowa nie przyniosła pozytywnych emocji kibicom Odry, którzy przybyli do Borucina. Zespół z Wodzisławia wyglądał dosyć słabo, do tego po błędach obrońców gospodarze w ciągu trzech minut zdołali zadać dwa ciosy. Najpierw w 19 minucie gola dla Borucina zdobył Artur Potaczek, drugie trafienie dołożył w 22 minucie Mirosław Pniewski.

Druga część pierwszej połowy była dosyć spokojna. Po dwóch zdobytych bramkach gospodarze postanowili nie forsować tempa, a gościom brakowało tego dnia pomysłu na rozmontowanie obrony Naprzodu. Do przerwy wynik nie uległ zmianom.

W przerwie trener Włoka musiał mocno wstrząsnąć szatnią ponieważ już od pierwszych minut drugiej odsłony sobotniego meczu było widać, że Odra nie złożyła jeszcze broni. Szansę na zabicie wiary w zdobycz punktową u piłkarzy z Wodzisławia miał Radosław Szpak. Jego strzał z rzutu karnego wyśmienicie obronił jednak Karol Wacławiec. Ta sytuacja podkręciła jeszcze bardziej gości.

Wodzisławianie szukali szansy na zdobycie kontaktowej bramki i ta nawet wpadła z tym że niestety z pozycji spalonej. Tego dnia szczęście nie dopisywało zawodnikom Odry, którzy ostatecznie przegrali 2:0. Na domiar złego w doliczonym czasie gry boisko opuścił Łukasz Sell, którego sędzia ukarał czerwoną kartką.

Naprzód Borucin - Odra Wodzisław Śląski 2:0 (2:0)

1:0 - Artur Potaczek (19 min.)

2:0 - Mirosław Pniewski (22 min.)

Naprzód Borucin: Kubów - K. Pundyk, Walach, Stawarski, Pniewski (78 min. P. Pundyk), Potaczek (37 min. Jachim), Dudacy (63 min. Pawlisz), Szpak, Wyrobek, Podstawka (91 min. Halfar), Ekiert.

Odra Wodzisław Śląski: Wacławiec - Górnicki, Krzyżok, Radler, Murlowski, Gać, Stachoń (60 min. Sell), E. Markiewicz (65 min. Marcol), Ślesiński (46 min. Czogalik), Tarka (68 min. Gojny), S. Markiewicz.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 4