Przegrana w Kluczborku. Odra Wodzisław spada z ligi

2023-06-05, Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław

Na dwie kolejki przed końcem sezonu już wiadomo, że w tym roku Odra Wodzisław pożegna się z trzecią ligą i w przyszłym sezonie zagra w niższej lidze. Ostatnim gwoździem "do trumny" było sobotnie spotkanie z MKS-em Kluczbork, które wodzisławianie przegrali 1:3.

Od początku wiadome było, że mecz w Kluczborku nie będzie należał do łatwych. I tak też było. Gospodarze objęli prowadzenie już w 9. minucie, a w 27. dołożyli drugie trafienie.

Po przerwie to znów MKS Kluczbork zdobył bramkęi było 3:0. Honorową bramkę zdobył Marcin Oślizlok.

Odra Wodzisław przegrała 1:3 z MKS-em Kluczbork i ostatecznie straciła szanse na utrzymanie w rozgrywkach 3. Ligi. Od przyszłego sezonu Odra zagra w 4. Lidze.

MKS Kluczbork - Odra Wodzisław 3:1

Odra: Gorel – Mroczko, Batelt, K. Krzyżok, Białas – Mociak, Zdunek, Gajda, Elorhan, Roguła – Oślzlok

Rezerwowi: Szewczyk, Poźniak, Pietrowski, Krężelok, Popczyk, B. Krzyżok

Trener: Piotr Hauder

Oceń publikację: + 1 + 21 - 1 - 1