Przy pełnych trybunach Odra remisuje z Krzyżanowicami

2017-11-12, Autor: PS

Remisem 1:1 zakończył się niedzielny mecz Zina ligi okręgowej w Wodzisławiu Śląskim. Miejscowa Odra mimo wsparcia ponad 900 fanów nie zdołała pokonać gości z Krzyżanowic.

Niedzielny pojedynek rozpoczął się od groźnego uderzenia Damiana Tarki. Strzał z ostrego kąta padł jednak łupem Romana Bindacza. Gospodarze poszli jednak za ciosem i już w 12 minucie prowadzili 1:0. Kapitalne dośrodkowanie Sebastiana Markiewicza na bramkę zamienił Damian Tarka.

Z upływem czasu gra przy Bogumińskiej stała się bardziej wyrównana. Goście szansy na bramkę upatrywali w stałym fragmencie gry. Dokładnie 9 minut trwała radość gospodarzy, w 21 minucie było już 1:1. Dzięki wrzutce z rzutu wolnego, sprytem w polu karnym Odry popisał się Radosław Żbikowski.

Dosłownie 10 minut później drugą bramkę dla Odry mógł zdobyć Marcin Paszek ale piłka po jego uderzeniu głową zatrzymała się na słupku. W 33 minucie Odra zdobyła drugą bramkę. Jednak po chwili namysłu sędzia Zbigniew Szymanek postanowił odgwizdać faul na bramkarzu gości.

Drugie 45 minut mogło zdecydowanie zawieść kibiców. Tempo gry ze strony gości znacznie spadło. Odra mimo znacznej przewagi nie potrafiła udokumentować swojej wyższości.

Jedyną klarowną sytuację w drugiej połowie miał Marcin Paszek, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem fatalnie spudłował.

APN Odra Wodzisław – LKS Krzyżanowice 1:1 (1:1)

1:0 – Tarka (głową) 12min.

1:1 – Żbikowski (głową) 21min.

Odra: Zemanek – Górnicki, Przydatek, Krzyżok, Sebastian Markiewicz – Emanuel Markiewicz (81. Nowak), Gać, Ślesiński (62. Gojny), Kondziołka (71. Kopacz), Tarka (81. Krauze) – Paszek. Trener Tomasz WŁOKA.

LKS: Bindacz – Michalak, Styczeń, Sadowski, Staniek – Pawłowski (61. Gardawski), Musioł, Turkiewicz, Żbikowski, Chojak – Dudek (90. Szewieczek). Opiekun Michał KAMRADEK.

Oceń publikację: + 1 + 39 - 1 - 4