Wigilia i święta Bożego Narodzenia to prócz duchowych przeżyć ogromne bogactwo kulturalne i kulinarne, związane z tradycjami polskiej i śląskiej kuchni. Przygotowaliśmy quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę na ten temat. Podejmujecie się wyzwania?
Święta Bożego Narodzenia to w końcu historia i tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Warto ją pielęgnować, zwłaszcza w dobie zwyczajów napływających do nas z zachodu.
Czy pamiętacie jeszcze zwyczaje (również te kulinarne) panujące na Śląsku, czy w Polsce? Przygotowaliśmy dla Was świąteczny quiz, dzięki któremu rozluźnicie się przed dalszą gonitwą. A może dzięki temu przypomnimy Wam o tradycjach, które trzeba znać i pamiętać? Dajcie znać, jak Wam poszło!
Wigilia i święta Bożego Narodzenia to prócz duchowych przeżyć ogromne bogactwo kulturalne i kulinarne, związane z tradycjami polskiej i śląskiej kuchni. Przygotowaliśmy quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę na ten temat. Podejmujecie się wyzwania?
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Jastrzębianin postrzelony przez Czecha. Na terenie ośrodka Olza padły strzały!
16376Eko-Okna przerywają milczenie. Firma wydała oświadczenie
15993Problemy giganta! Dramat pracowników Eko-okien. Brak premii, dodatków i zwolnienia
15731Zarzuty dla urzędniczki. SWD: "przekręt przetargowy", "pominięto głównego sprawcę"
8295Wstrząs w kopalni Rydułtowy. Był odczuwalny na powierzchni
4884Zarzuty dla urzędniczki. SWD: "przekręt przetargowy", "pominięto głównego sprawcę"
+22 / -3Problemy giganta! Dramat pracowników Eko-okien. Brak premii, dodatków i zwolnienia
+21 / -7Nie dla MZK, tak dla powiatu. Rada wybrała przyszłość transportu
+16 / -5Jastrzębianin postrzelony przez Czecha. Na terenie ośrodka Olza padły strzały!
+14 / -7Zatrzymanie do kontroli drogowej, które uratowało życie 49-latce
+6 / -0Nie dla MZK, tak dla powiatu. Rada wybrała przyszłość transportu
347-latek zderzył się z 15-latkiem na hulajnodze. Oboje byli pod wpływem
1Jastrzębianin postrzelony przez Czecha. Na terenie ośrodka Olza padły strzały!
1Pszów: Potrącona rowerzystka. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia
0Wybił szybę kostką brukową i ukradł alkohol. 21-latek ukrył się w... krzakach
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert