zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Radlin: Nagrody dla uczniów. Radlińskie Sokoły rozdane

2022-06-14, Autor: KB, źródło: miasto Radlin

W poprzednim tygodniu, 9 czerwca, odbyła się uroczystość podsumowująca rok szkolny 2021/22 „Radlińskie Sokoły”. Podczas uroczystości rozdano 159 statuetek dla uczniów oraz 33 stypendia Burmistrza Radlina.

Reklama

Podczas uroczystości 159 uczniów z radlińskich szkół otrzymało statuetki za wysokie wyniki w konkursach i zawodach sportowych, artystycznych i naukowych.

33 uczniów dostało stypendia Burmistrza Radlina za wysokie wyniki w nauce.

Poniżej pełna lista nagrodzonych uczniów oraz szkół, w których się uczyli.

Stypendia

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie
1. Maciej Agopsowicz
2. Jacek Nawrat
3. Natalia Martyna
4. Jan Bober
5. Zofia Gwoździk
6. Kacper Szczepanek

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Radlinie
1. Martyna Irczyk
2. Alicja Pukowiec
3. Julia Kubica
4. Patryk Piekarczyk
5. Filip Grzywacz
6. Kacper Lachowicz
7. Lena Strzała
8. Michalina Salwiczek
9. Natalia Warzeszka
10. Emma Sobik
11. Maja Menżyk

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Radlińskiej w Radlinie
1. Konrad Krypczyk
2. Łukasz Matys
3. Kacper Smyczek
4. Małgorzata Kulpa
5. Natalia Szindler
6. Dominik Fernandes Ferreira
7. Martyna Swoboda
8. Wiktoria Szolc
9. Karolina Lukanek
10. Karol Prudel
11. Jan Noworyta
12. Julia Gatnar
13. Julia Pietrzak
14. Bartosz Pyrk

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie
1. Paulina Kucal
2. Zofia Szafranek

Nagrodzeni za osiągnięcia w konkursach i zawodach oraz nauczyciele uhonorowanych uczniów:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie
1. Jacek Nawrat
2. Jan Bober
3. Maciej Agopsowicz
4. Hanna Grzegorzyca
5. Szymon Warmuża
6. Zofia Gwoździk
7. Miłosz Mazur
8. Pani Katarzyna Dylich
9. Pani Sabina Mosz
10. Pan Jarosław Karczmarzyk
11. Pani Joanna Lasek
12. Pani Wioletta Wojak
13. Pani Monika Strączek-Grolik

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Radlinie
1. Martyna Irczyk
2. Julia Kubica
3. Kaja Ważna
4. Zuzanna Jęczmionka
5. Tymoteusz Huwer
6. Filip Grzywacz
7. Filip Polonius
8. Alex Maroszek
9. Wiktor Buryba
10. Bartosz Krupa
11. Aleksander Łatka
12. Mateusz Kołek
13. Kamil Pingielski
14. Kajetan Patas
15. Dawid Lis
16. Aleksander Kaszuba
17. Miłosz Steliga
18. Bartosz Wojciaczyk
19. Matylda Fejkiel
20. Maria Grzywacz
21. Nadia Kruczek
22. Wiktoria Skupin
23. Amelia Kaczmarz
24. Laura Misiak
25. Milena Kąkol
26. Jessica Orzechowska
27. Anna Nachrebecka
28. Alicja Czubak
29. Patryk Gaszka
30. Greta Szczepaniak
31. Milena Jurochnik
32. Kasper Pietrasz
33. Karol Gworys
34. Laura Bałoz
35. Julia Reś
36. Lena Cymerman
37. Natalia Krzyszczuk
38. Karol Stelmaszek
39. Ignacy Szulik
40. Aleksander Cnota
41. Amelia Kalinowska
42. Wiktoria Pociecha
43. Karol Siwoń
44. Dominika Sobik
45. Wiktoria Zimoń
46. Zuzanna Bujak
47. Nadia Moskała
48. Daria Pytlik
49. Kalina Woźnica
50. Marek Mika
51. Jakub Wasilewski
52. Aleksander Kempa
53. Jacek Nowak
54. Mikołaj Rok
55. Jakub Szymiczek
56. Kacper Czarnota
57. Fryderyk Weber
58. Wojciech Wiśniewski
59. Robert Złotowski
60. Ignacy Zieliński
61. Szymon Holona
62. Bartosz Dark
63. Wiktor Rduch
64. Oskar Fiołka
65. Konrad Podleśny
66. Dawid Potrząsaj
67. Patryk Piekarczyk
68. Mateusz Grzybek
69. Daniel Jurochnik
70. Wojciech Molenda
71. Kuba Ogrocki
72. Oliwier Bluszcz
73. Alicja Pukowiec
74. Victoria Skaba
75. Iwona Winiarska
76. Pani Dominika Książek
77. Pani Katarzyna Paszko
78. Pani Ewa Dziuk
79. Pani Aleksandra Kermel
80. Pani Iwona Cymerman
81. Pan Jakub Cymerman
82. Pan Dawid Klecha
83. Pan Jacek Kuliński
84. Pan Wojciech Szulc
85. Pan Witold Słanina
86. Pan Marek Przybysz
87. Pani Dominika Mosler-Plura
88. Pan Kamil Wierzgoń

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Radlińskiej w Radlinie
1. Agata Dzierżęga
2. Emilia Szczesiak
3. Amelie Hojka
4. Aleksander Moskwa
5. Nataniel Pokwiczał
6. Karol Prudel
7. Kacper Zysk
8. Wojciech Gielnik
9. Kamil Gielnik
10. Dominik Gacka
11. Natan Lazar
12. Eryk Bańczyk
13. Olivier Pawelec
14. Nataniel Masina
15. Oliwier Skrobisz
16. Antoni Weideman
17. Fabian Kretek
18. Dawid Melcer
19. Bartosz Morawin
20. Jan Noworyta
21. Dominik Fernandes-Ferreira
22. Konrad Krypczyk
23. Bartosz Szewczyk
24. Michał Machnik
25. Pani Joanna Dylich
26. Pani Sylwia Styrnol-Cieślik
27. Pani Michalina Staszek
28. Pani Anna Mrowiec
29. Pan Piotr Brachmański

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie
1. Izabela Dybek
2. Bartosz Smołka
3. Maciej Grobelny
4. Jan Goik
5. Pani Jolanta Jędrzejczyk
6. Pani Ewa Flis
7. Pani Sylwia Kamińska
8. Pani Joanna Komorek

Przedszkole Publiczne nr 1 im. Gromadki Misia Uszatka w Radlinie
1. Paweł Sosna
2. Milena Witosz
3. Lena Staniczek
4. Julia Kopczyk
5. Hanna Kupczak
6. Aleksandra Piszczek
7. Grupa Kotki
8. Grupa „Tańcząca Gromadka Misia Uszatka”
9. Pani Sylwia Gorodczańska
10. Pani Katarzyna Glenc
11. Pani Monika Gaszka

Przedszkole Publiczne nr 2 im. Jasia i Małgosi w Radlinie
1. Igor Wieczorek
2. Pani Agata Czarnowska-Kazimierczak

Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie
1. Maja Janosz
2. Amelia Łubiarz
3. Grupa taneczno-wokalna „Bajtle”
4. Grupa Liski Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie
5. Grupa Myszki Przedszkole Publiczne nr 3 im. Akademii Wesołych Bajtli w Radlinie
6. Pani Agnieszka Zdrzałek
7. Pani Anna Boczek
8. Pani Arleta Wawer
9. Pani Michalina Kusa

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Którędy powinna przebiegać linia kolejowa łącząca Wodzisław z Jastrzębiem?




Oddanych głosów: 1715