Radlińscy siatkarze na drugim miejscu w tabeli. To już szesnaste zwycięstwo

Po sobotnim meczu siatkarze z Radlina mają na swoim koncie szesnaste zwycięstwo w tym sezonie. Zdobyli je w meczu przeciwko Talent Sferawent Cieszyn, który zakończył się wynikiem 3:1.

W sobotnie popołudnie w hali MOSiR w Radlinie, przy fantastycznym dopingu kibiców, został rozegrany kolejny mecz w ramach I Ligi Śląskiej. Tym razem przeciwnikiem radlinian był zespół z 3. ligi, Talent Sferawent Cieszyn. Pierwszy set należał zdecydowanie do zespołu z Radlina. Chwila słabości w drugim secie nie złamała jednak woli walki zespołu z Radlina.

Kolejne dwie partie zawodnicy trenera Przybysza wygrali. Bardzo dobrze funkcjonowała współpraca blok-obrona, dzięki której radlińscy siatkarze zdobyli wiele punktów. W czwartym secie sytuację rozwiązał Łukasz Taterka zdobywając 5 punktów w strefie zagrywki. Dzięki zwycięstwu siatkarze z Radlina umocnili się na drugim miejscu w tabeli.

Skład SK Górnik Radlin: Dzido, Gardyan, Rybarczyk, Boduch, Ptaszyński, Kostka-libero oraz Płaczek, Grzywacz, Maciej, Skorzysko

SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn 3:1 (25:20, 19:25, 25:18, 25:18)

Kolejny mecz radlinianie rozegrają 27 lutego w Bobrownikach, a następne spotkanie w Radlinie odbędzie się 5 marca (będzie to ostatnie spotkanie rudny zasadniczej). Tydzień później rozpocznie się faza play-off.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 3