zamknij

Kultura i rozrywka

Raper zagra podczas Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi

Już 27 i 28 lipca na Stadionie Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się piętnasta edycja Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi - Reggae Festiwal 2018. W tym roku po raz pierwszy na festiwalu zagra artysta nie związany z muzyką reggae.

Pierwszego dnia festiwalu, 27 lipca, na scenie wystąpi reprezentant muzyki rap - O.S.T.R. Właściwie nazywa się Adam Andrzej Ostrowski i jest jednym z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych raperów w Polsce. Jego albumy cieszą się ogromną popularnością, rozeszły się w ponad 300 tys. egzemplarzy. Artysta został dziesięciokrotnie nominowany do Fryderyków, w tym cztery razy został ich laureatem. Producent, instrumentalista, freestyle’owiec, kompozytor. O.S.T.R. jest osobą, która żyje muzyką, która kocha to, co robi. Muzyka płynie w jego żyłach.

Reklama

Fani uwielbiają go za autentyczność i szczerość. Teksty jego utworów przesiąknięte są sarkazmem. Zawsze dobitnie komentuje to, co dzieje się wokół niego. Nie unika tematów związanych z polityką i tym, co dzieje się na świecie. Nie próbuje się nikomu przypodobać, zawsze „mówi o tym, co widzi”. Otwarcie dzieli się osobistymi przeżyciami, które odcisnęły piętno na jego życiu.

- Bez wątpienia występ Ostrowskiego będzie niepowtarzalnym i niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników imprezy Najcieplejsze Miejsce na Ziemi - zapowiadają organizatorzy.

Zapraszanie gościa specjalnego reprezentującego inny nurt muzyczny niż reggae ma stać się festiwalową tradycją.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny! Więcej o imprezie pisaliśmy w artykule: >> Już niedługo Wodzisław Śl. po raz kolejny stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi <<.

Harmonogram koncertów:

27 lipca (piątek):
- 18.00 - Cheeba & DrLove & Slaveah
- 20.00 - Maleo Reggae Rockers
- 21.30 - Bob One & Bas Tajpan
- 23.00 - O.S.T.R
- 00.30 - Alex Bass & King Horror Sound (ES);

28 lipca (sobota):
- 17.00 - Roots Soldiers
- 18.30 - The Djangos
- 20.00 - Damian Syjonfam
- 21.30 - Tabu
- 23.00 - David Lion aka Lion D (IT)
- 00.30 - Etna Kontrabande.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 3

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy 12 listopada jako dzień wolny od pracy to dobry pomysł? :
Oddanych głosów: 466