Funkcjonariusze z Komisariatu Policji z Rydułtów poszukują sprawcy włamania do pomieszczenia gospodarczego i kradzieży dwóch rowerów. Policja publikuje nagranie z monitoringu z wizerunkiem sprawcy.
Policjanci z Komisariatu Policji z Rydułtów poszukują sprawcy włamania do pomieszczenia gospodarczego i kradzieży dwóch rowerów. Pierwszy marki Leader Fox w kolorze czarnym, drugi marki KTM w kolorze czarny mat z napisami w kolorze pomarańczowym. Policja publikuje nagranie z monitoringu z wizerunkiem sprawcy.
Służby apelują, by osoby mające informacje o tym zdarzeniu lub w jakikolwiek sposób mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy kontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim pod nr tel.: (32)-453-72-55, 112 bądź Komisariatem Policji w Rydułtowach pod nr tel.: (32)-412-58-10.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Mając ponad 3 promile prowadziła samochód. Podróż zakończyła na ogrodzeniu
8845Wyłączenia prądu w powiecie wodzisławskim. Sprawdźcie harmonogram
7572Pożar mieszkania po wybuchu petardy. Nie nadaje się ono do mieszkania, potrzebny remont i pomoc
6715"Czołówka" na ul. 1 Maja w Godowie. Cztery osoby trafiły do szpitala
4673Poznajcie Polę! To pierwsze dziecko urodzone w 2025 roku w powiecie
4168Przynajmniej mieli spokojne święta... Znęcał się nad rodzicami i dziadkiem, trafił do aresztu!
+14 / -025-latek, pijany i bez prawa jazdy wjechał w słup
+12 / -0Mając ponad 3 promile prowadziła samochód. Podróż zakończyła na ogrodzeniu
+11 / -0Z nożem w ręku chodził przy galerii. Zatrzymano go, gdy... zmieniał spodnie
+8 / -0Wezwał policję, bo chciał pozbyć się znajomych. "Gruba" impreza w Rydułtowach
+7 / -0Razem w obronie elektrowni i przemysłu. Dziś wielki protest związkowców w Warszawie (foto, wideo)
1Poznajcie Polę! To pierwsze dziecko urodzone w 2025 roku w powiecie
1Policja poszukuje 37-letniego Michała Mrozka. Mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił!
0Nie upiekło się pasażerowi. Trafił "za kraty" za jazdę pod wpływem i ucieczkę
089-latka wzywała pomocy. Dzięki reakcji świadków udało się ją uratować!
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert