zamknij

Wiadomosci

Schody na Trzech Wzgórzach zyskały podjazdy

2018-06-01, Autor: tora

Na schodach prowadzących od bloku przy ul. Przemysława 18f w kierunku Rodzinnego Parku Rozrywki Trzy Wzgórza w Wodzisławiu Śl. zostały zamontowane najazdy, które już teraz służą rodzicom z wózkami dziecięcymi oraz rowerzystom.

Cztery typy najazdów pojawiły się na schodach będących częścią przejścia o długości około 53 metrów. Łączna długość samych najazdów to ponad 21 metrów.

Reklama

- Dzięki wykonaniu z blachy ryflowanej, zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez ocynkowanie, najazdy mają być bardziej odporne na warunki atmosferyczne i – co warte podkreślenia – mają niwelować możliwość poślizgu – mówi Anna Szweda-Piguła, rzecznik Urzędu Miasta Wodzisławia Śl.

Zadanie zrealizowali pracownicy Służb Komunalnych Miasta. Zadanie kosztowało prawie 7 tys. zł.

Czy Waszym zdaniem podjazdów powinno być więcej?

Jak dobrze znasz Rodzinny Park Rozrywki?

Jak dobrze znasz Rodzinny Park Rozrywki?

To jedna z flagowych inwestycji Wodzisławia Śląskiego - Rodzinny Park Rozrywki. Miejsce odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców z całego regionu. Jak dobrze je znasz? Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Rozwiąż quiz

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 6

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Ania Czyż 2018-06-01 12:25:16

    No raczej że powinno być więcej. Już nie chodzi o to że te gorki strome to podjazdy są na ścieżkach rowerowych. Chyba logiczne że podjazdy powinny być na każdych schodach.

    3 2

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na kogo zagłosujesz w wyborach na prezydenta Wodzisławia Śląskiego?

Oddanych głosów: 6247