zamknij

Wiadomości

Schody na Trzech Wzgórzach zyskały podjazdy

2018-06-01, Autor: tora

Na schodach prowadzących od bloku przy ul. Przemysława 18f w kierunku Rodzinnego Parku Rozrywki Trzy Wzgórza w Wodzisławiu Śl. zostały zamontowane najazdy, które już teraz służą rodzicom z wózkami dziecięcymi oraz rowerzystom.

Reklama

Cztery typy najazdów pojawiły się na schodach będących częścią przejścia o długości około 53 metrów. Łączna długość samych najazdów to ponad 21 metrów.

- Dzięki wykonaniu z blachy ryflowanej, zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez ocynkowanie, najazdy mają być bardziej odporne na warunki atmosferyczne i – co warte podkreślenia – mają niwelować możliwość poślizgu – mówi Anna Szweda-Piguła, rzecznik Urzędu Miasta Wodzisławia Śl.

Zadanie zrealizowali pracownicy Służb Komunalnych Miasta. Zadanie kosztowało prawie 7 tys. zł.

Czy Waszym zdaniem podjazdów powinno być więcej?

Jak dobrze znasz Rodzinny Park Rozrywki?

Jak dobrze znasz Rodzinny Park Rozrywki?

To jedna z flagowych inwestycji Wodzisławia Śląskiego - Rodzinny Park Rozrywki. Miejsce odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców z całego regionu. Jak dobrze je znasz? Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Rozwiąż quiz

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 6

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Ania Czyż 2018-06-01
    12:25:16

    3 2

    No raczej że powinno być więcej. Już nie chodzi o to że te gorki strome to podjazdy są na ścieżkach rowerowych. Chyba logiczne że podjazdy powinny być na każdych schodach.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś szczęśliwy w Wodzisławiu Śląskim i powiecie?
Oddanych głosów: 1161